sobota, 22 grudnia 2018

Słodki świąteczny upominek/A sweet Christmas gift


Dziś, w ramach inspiracji dla Scrapińca, mam dla Was propozycję na nietuzinkowy słodki upominek. Myślę, że w zimowe dni, nic tak nie poprawia nastroju jak aromatyczna herbatka z miodem. Stąd pomysł na proste i szybkie ozdobienie słoików z miodem. Żeby nadać świąteczno zimowego charakteru wykorzystałam dwuwarstwowe  tekturki śnieżynki. Jestem przekonana, że taki prezencik każdemu przypadnie do gustu:))


Today I have for you a proposal for an unusual sweet gift. I think that in the winter days nothing improves the mood like aromatic tea with honey. There is  the idea for simple and quick decorating jars with honey. To touch Christmas and winter character, I used two-layered snowflake boards. I am convinced that everyone willbe glad with this gift :))Wykorzystałam:/I used:

Dziękuję bardzo i serdecznie pozdrawiam:)
Thank you and hugs:)

4 komentarze:

 1. Wiolu, życzę Ci świąt magicznych i niech będą tak słodkie jak Twoje słoiki z miodem :) Wszystkiego dobrego!

  OdpowiedzUsuń
 2. Najpiękniej przystrojone słoiki z miodem jakie widziałam. <3 Życzę pięknych, bardzo radosnych, pełnych miłości świąt. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie przystroiłaś Swoje słoiczki z miodem :) Herbatka z nim , na pewno smakuje równie wybornie :) I do tego ten dwukolorowy miód :)

  Wiola , wszystko co dobre , najlepsze i najpiękniejsze niech Ci przyniesie Nowy Rok :)

  Serdecznie pozdrawiam - Ala

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie dość,że pysznie to jeszcze pięknie i klimatycznie :)

  OdpowiedzUsuń